Hikayemiz
İŞTE BİZİM HİKAYEMİZ !

Bir gün çoğu insan gibi İstanbul’dan Bodrum’a yerleşme kararı ile başlayan hikayem ve turizmin T sini bilmezken kurduğum online satış yapan ve sadece Bodrum’a özel Bodrum Fırsatı ( bodrumfirsati.com )’un 8 yıllık süreçte 27.000 bin üyeye ulaşan bir web sitesi olması ardından şartlar artık Turizm Acentası olmamız gerektiğini kulağıma fısıldar olmuştu.

27.05.2014 tarihinde Tursab ‘a başvurarak aldığımız A Sınıfı Belge ile ( A-8331 ) Online Travel Bodrum ‘un temellerini attık derken Acenta deneyimi bir çok turizmciye taş çıkartacak 25 yıllık tecrübeye sahip ve Bodrum’da sevilen Zeynep NALBANTOĞLU ile yollarımız kesişti ve turlar konusunda startı verdik. İlk yaptığımız turun heyecanını halen her tura çıkışımızda yaşıyoruz ve bu heyecanın hiç bitmemesi en büyük arzumuz.
Yaklaşık 4 yıldır yapmış olduğumuz turlarla Bodrum’da herkesin güvendiği itibar ettiği bir şirket haline geldik sadece tek felsefemiz var oda beraber olduğumuz süre boyunca misafirlerimizin gülümsemesine vesile olmak.

Kaliteden asla taviz vermeden bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz.

Herkesin gezmek görmek hakkı olduğu inancıyla Yurt içi, Yurt dışı Turlar, Günübirlik Turlar, Yunan Adaları turları, Okul turları ve Grup’lara özel her türlü tur organizasyonu ile daha çok gezilecek görülecek yerler var bir gün sizle de yolumuzun kesişmesi dileğiyle, yollarınız hep güzelliklere çıksın.

 SAMİMİYET VE BİR PARÇA GÜLÜMSETMEK VAZİFEMİZ !

ONLİNE TRAVEL BODRUM  


Copyright © Online Fuar Reklam Tasarım ve İnternet Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.
Umurca Mahallesi Dere Sokak No:43 Bodrum - Muğla
Tel : +90 252 317 0 000     Fax : +90 252 313 38 27

Şifremi Unuttum

bodrumfirsati.com' da kayıtlı olan e-posta adresine şifre güncelleme linki gönderilecektir.