02 KASIM 2020 ÇIKIŞLI 7 GECE 8 GÜN RÜYA GİBİ DOLU DOLU BENELUX & PARİS TURU
02 KASIM ÇIKIŞLI BENELUX & PARİS TURU | ONLİNE TRAVEL BODRUM

02 KASIM 2020 - BENELUX & PARİS TURU

1. Gün: BODRUM -ISTANBUL – BRÜKSEL  Bodrum Milas Havalimanı İç hatlar terminalinde hazır bulunulması.Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra ile İstanbul’a uçuş. İstanbul’dan  Brüksel’e hareket. Varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Şehir merkezine hareket.  Brüksel şehir turumuzda Atomium, Grand Place, Borsa Binası görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Brüksel otelimize transfer.
 2. Gün: BRÜKSEL – BRUGGE – PARİS Kahvaltının ardından Brugge’e hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Ardından Paris’e hareket, ve Paris otelimize yerleşme.
 3. Gün: PARİS Kahvaltının ardından tam gün Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza başlıyoruz. Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izlemek için, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine (2. Kat)  çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra dünyaca ünlü Notre Dame de Paris kilisesi, Pantheon ve Sorbonne bölgesini panoramik olarak otobüsümüzle görüyoruz. Sonrasında günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra Geç saatlere kadar uzayacak turumuzda filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Tur bitiminde Paris otelimize transfer.
 4. Gün: PARİS – Disneyland – Val De Europe Outlet center Kahvaltının ardından Disneyland için hareket. Disneyland turumuzdan sonra Avrupa’nın en büyük Outlet Center’ı olan Val De Europe’a alışveriş için uğruyoruz.   Tur sonrası Paris otelimize transfer.
 5. Gün: PARİS –  METZ  – LÜKSEMBURG Kahvaltının ardından Luxemburg’a hareket. Yolumuz üzerinde Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Devamında Lüksemburg’un Schengen kasabasına gidiyoruz. Schengen antlaşması olarak bilinen ve Avrupada sınır kontrollerini kaldıran antlaşmanın yapıldığı bu kasabada Schengen müzesi ve anıtı görüldükten sonra Lüksemburg Şehrine varış ve panoramik Lüksemburg turu. Turumuzda Petrus vadisi, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Luxembourg’daki  otelimize transfer.
 6. Gün: LÜKSEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM Sabah kahvaltının ardından Köln’e hareket. Günümüzün ilk durağı Köln’de Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.  Sonrasında Amsterdam’a hareket ve panoramik şehir turu.
7. Gün: AMSTERDAM Kahvaltının ardından  Marken & Volendam turu. Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Turumuz esnasında Holstein ineği, sütü ve peyniri ile ünlü olan Hollanda’nın peynirlerini tatmak ve alışveriş için  Peynir çiftliklerinden birine ziyaret ayrıca ülkenin sembollerinden olan yel değirmenlerden birini de ziyaret ediyoruz.  Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Çevre gezisinin ardından,  Pırlanta fabrikası ziyareti ve kanal turu. Kanal turu sonrası  alışveriş ve akşam yemeği için serbest zaman. Tur bitimi Amsterdam otelimize transfer.
8. Gün: AMSTERDAM  – ISTANBUL- BODRUM  Kahvaltının ardından Amsterdam  havalimanına hareket ve İstanbul’a uçuş. İstanbuldan Bodrum’a uçuş.Bodrum’a varış.
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

Tüm yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
Programda belirtilen tüm turlar.(Disneyland giriş ücreti 130 Euro dahil)
Otel vergileri
Türkçe rehberlik hizmetleri
TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası        
       
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Vize ücreti ve servis bedeli
Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar , öğle yemekleri ve akşam yemekleri
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
Müze ve ören yerleri girişleri,  
 
 
       TUR FİYATI KİŞİ BAŞI DOUBLE ODA’DA 1.150 EURO
 
 

 

 

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin


Zeynep Nalbantoğlu
0533 559 63 02
Yasemin Koçyiğit
0534 233 46 24

 

FİRMA ADI / COMPANY NAME
ONLİNE FUAR REKLAM İNTERNET HİZMETLERİ LTD STİ
 
BANKA ADI / BANK NAME
GARANTİ BANKASI / BODRUM ÇARŞI BRANCH

 

HESAP NO / ACCOUNT NO   ( TL )
TR33 0006 2001 3660 0006 2987 82
 
HESAP NO / ACCOUNT NO   ( $ )
TR09 0006 2001 3660 0009 0954 33
 
HESAP NO / ACCOUNT NO  (  )
TR89 0006 2001 3660 0009 0977 76

 

 

İlginizi Çekebilecek Turlar
02 KASIM 2020 ÇIKIŞLI 7 GECE 8 GÜN RÜYA GİBİ DOLU DOLU BENELUX & PARİS TURU
1150,00 €
15 EYLÜL ÇIKIŞLI 10 GÜNLÜK 8 ÜLKE BALKANLAR TURU
780,00 €


Copyright © Online Fuar Reklam Tasarım ve İnternet Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.
Umurca Mahallesi Dere Sokak No:43 Bodrum - Muğla
Tel : +90 252 317 0 000     Fax : +90 252 313 38 27

Şifremi Unuttum

bodrumfirsati.com' da kayıtlı olan e-posta adresine şifre güncelleme linki gönderilecektir.